Altan Erkekli ‘Derman’ oldu

Kanal D’de ilk bölümü 13 Şubat’ta saat 20.00’de yayınlanacak olan ‘Senden Önce’ dizisinin oyuncu kadrosuna ‘Derman’ karakterini canlandıracak olan Altan Erkekli de katıldı.

Çekimleri Şile ve Balat’ta süren dizide başrolleri Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Tansel Öngel, Uğur Uzunel, Uğur Biçer, Nalan Kuruçim, Işıl Dayıoğlu, Lidya Atlik, Taha Ünal, Elif Baysal ve Ahmet Fuat Onan gibi isimler yer alıyor.

Canlandıracağı ‘Derman’ karakterini ‘filozof’ olarak niteleyen Altan Erkekli DHA’ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“İstanbul’un tarihi Balat semtinde yaşayan, her mahalleye özgü sevecen, sempatik karakterler vardır ya işte öyle biri Derman… Sevgiyle ve güzellikle hayatın değişebileceğini, emeğin çok yüce bir değer olduğunu, emekle dünyadaki her mutsuzluğun mutluluğa dönüşebileceğini bilen ve savunan bir karakter. Derman, manavından en güzelini, en taze olanını satmaya çalışan dürüst, bir o kadar da filozof bir kişilik. Dizide insanı ve duyguları anlatmaya çalışacağız. Bu duyguların dizideki karakterler ile nasıl çatışacağını ve seyirciye nasıl yansıyacağını göreceğiz. Ama şimdiden gördüğümüz ve oyuncu performansları ile de ortaya çıkan bir şey var ki o da seyircinin merakla izleyeceği ve her hafta heyecanla bekleyeceği bir dizi olacak.”

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x