Kazada araçtan fırlayıp elektrik direğine asılı kaldı! Dehşeti böyle anlattı

ABD’de 19 yaşındaki Kennedy Littledike isimli genç kız sevgilisi tarafından terk edilmesi nedeniyle duygusal anlar yaşarken trafik kazası yaptı.

Kaza sırasında 16 yaşında olan genç kız iki arkadaşıyla beraber yolculuk ediyordu ve ağlamaya başlaması nedeniyle arabası yoldan çıktı.

KAZADA ARAÇTAN 10 METRE FIRLAYARAK ELEKTRİK DİREĞİNE ASILI KALDI

Yoldan çıkan araç elektrik diğerine çarparak takla atmaya ve yuvarlanmaya başladı. Emniyet kemerleri takılı olmayan gençler arabadan dışarıya fırladı. Kennedy, dışarı fırladığında yerde olmadığını ve havadaki elektrik hattında asılı olduğunu fark etti.

Kennedy ile beraber iki arkadaşı da kaza sırasında araçtan fırlayarak ağır yaralandı.

Arkadaşlarından farklı olarak Kennedy kazada yaklaşık 10 metre havaya uçtu ve buradaki elektrik tellerinde asılı kaldı.

‘UYLUK KEMİĞİMİN KOPARAK YÜZÜMÜN ÖNÜNDE ASILI KALDIĞINI GÖRDÜM’

Genç kız kazayı anlatırken, “Arabadan fırladığımda kolum koptu. Sırtıma doğru sarkıyordu. Daha sonra uyluk kemiğimin telin üzerinde koparak yüzümün önünde asılı kaldığını gördüm. Bacağımdaki ana atardamar elektrik hattı yüzünden koptu ve elektrik çarpmasıyla kolumdaki ana atardamar yandı. Kanımda boğulduğumu hatırlıyorum çünkü kan bacağımdan, kolumdan ve burnumdan akıyordu. Sürekli akan kanı siliyordum çünkü kelimenin tam anlamıyla beni boğuyordu” ifadelerini kullandı.

Genç kızın kazadan sonra 21 tane ameliyata ihtiyacı olduğu ortaya çıktı.

Littledike, kazasından bu yana hikayesini paylaşarak ve bu durumdan mizah çıkararak sosyal medyada varlığını sürdürüyor.

KAYNAK: NTV

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x