Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu’ndan Karabük KARDEMİR ziyareti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu, temaslarını sürdürmek üzere Karabük’e geldi. İlk olarak Karabük Valiliği’ni ziyaret eden Uraloğlu, Vali Mustafa Yavuz’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve şeref defterini imzaladı. Ziyarette, AK Parti Karabük Milletvekili Durmuş Ali Keskinkılıç, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, MHP İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya ve diğer ilgililer de bulundu.

Ardından Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) ziyaret eden Uraloğlu’na, Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir, fabrikanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Demir, Uraloğlu’na fabrikanın kurulduğunda üretilen ilk Türk demiri örneğinin yer aldığı bir plaket takdim etti.

Uraloğlu, işçilerle öğle yemeği yiyerek başarılı iş insanları ve çalışanların arkasında özverili ailelerin olduğunu vurguladı ve onlara teşekkür etti. KARDEMİR’in ülkeye daha büyük hizmetler getireceğine inandığını belirten Uraloğlu, fabrikanın bugüne gelmesinde emeği geçenlere teşekkür etti ve hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diledi.

Uraloğlu, “Bundan sonra daha yukarıya doğru taşımayla alakalı hedeflerimiz var. Sizlere inanıyorum, güveniyorum. Allah yolunuzu açık etsin.” şeklinde konuştu.

Yemeğin ardından KARDEMİR’de saha gezisi gerçekleştiren Uraloğlu, üretimi yapılan demir yolu tekerine imza attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x